KOMBUČIA DĖŽĖ 12 vnt.

26.00

Vieno butelio tūris – 330 ml.

Dėžę sudaro – 12 vnt.

Galima rinktis iš 10 skirtingų skonių: originalaus, baziliko, chai, citrinžolės ir mėtos, kavos, matcha genmaicha, žolelių, greipfrutų ir apynių, rooibos ar imbiero (vandens kefyras). Susikurk vieno arba skirtingų skonių kombučios dėžę apačioje!

Laikyti šaltai!

Kategorijos: ,

Aprašymas

KOMBUČIA DĖŽĖ 12 vnt.

Kuo ypatinga „Tealure“ kombučia?

„Tealure“ buvo įkurta siekiant atrasti unikalias, natūralias ir skaniausias Nepale ir Japonijoje augančias arbatas. Mes dirbame tiesiogiai su mažais šeimos valdomais ūkiais ir kooperatyvais, esančiais atokiuose regionuose. Remiame inovacijas bei pasišventimą kokybei, todėl įsigyjame tik rūšines arbatas, be jokių pridėtinių aromatų. Kiekviena mūsų pasirinkta arbata turi unikalų skonį ir stilių, atspindi arbatos kilmę ir ūkininkų gamybos metodą. Iš importuojamų arbatų, Lietuviškų ir net mūsų pačių auginamų žolelių gaminame kombučią – unikalaus skonio fermentuotą arbatos gėrimą. Kombučia dėžę galite susikurti net iš dešimties skirtingų skonių.

Kas yra kombučia?

Kombučia yra sparčiai populiarėjantis neapdorotas natūralios fermentacijos arbatos gėrimas, turtingas probiotikais, organinėmis rūgštimis, virškinimo fermentais ir antioksidantais. Beieškodami naujų dalykų, dažnai pamirštame senus ir išbandytus. Taip nutiko ir su kombučia. Šis gėrimas, turintis daugiau nei 2200 metų istoriją, pastaruoju metu išgyvena tikrą renesansą. Gyvas kombučia gėrimas gaminamas gerųjų bakterijų ir mielių pagalba ir yra vartojamas bei vertinamas dėl savo probiotinių savybių. Tealure kombučia puikiai gali pakeisti gazuotus saldžius gėrimus, nes po fermentacijos gėrimas tampa natūraliai putojančiu, turi platų skonio pasirinkimą ir tik 3.6g/100ml cukraus.

Kuo naudinga kombučia mūsų organizmui?

  • Turtinga probiotikais, kurie aprūpina žarnyną gerosiomis bakterijomis.
  • Turi gausybę biologiškai aktyvių medžiagų, tokių kaip polifenoliai, pasižyminčių antioksidacinėmis savybėmis.
  • Puiki alternatyva gazuotiems, mažai vitaminų turintiems gėrimams.
  • Tai yra nekaloringas gėrimas –  100 ml kombučios yra apie 30 kalorijų. 
  • Kombučia, ypač pagaminta iš žaliosios arbatos, gali padėti atsipalaiduoti bei nuraminti organizmą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “KOMBUČIA DĖŽĖ 12 vnt.”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *