KOMBUCHA SET 12 units

24.00

One bottle amount - 330 ml

Box includes 12 bottles.

Galima rinktis iš 10 skirtingų skonių: originalaus, baziliko, chai, citrinžolės ir mėtos, kavos, matcha genmaicha, žolelių, greipfrutų ir apynių, rooibos ar imbiero (vandens kefyras). Susikurk vieno arba skirtingų skonių kombučios dėžę apačioje!

Keep cold!

Categories: ,

Description

KOMBUCHA SET 12 units

What is special about Tealure kombučia?

„Tealure“ buvo įkurta siekiant atrasti unikalias, natūralias ir skaniausias Nepale ir Japonijoje augančias arbatas. Mes dirbame tiesiogiai su mažais šeimos valdomais ūkiais ir kooperatyvais, esančiais atokiuose regionuose. Remiame inovacijas bei pasišventimą kokybei, todėl įsigyjame tik rūšines arbatas, be jokių pridėtinių aromatų. Kiekviena mūsų pasirinkta arbata turi unikalų skonį ir stilių, atspindi arbatos kilmę ir ūkininkų gamybos metodą. Iš importuojamų arbatų, Lietuviškų ir net mūsų pačių auginamų žolelių gaminame kombučią – unikalaus skonio fermentuotą arbatos gėrimą. Kombučia dėžę galite susikurti net iš dešimties skirtingų skonių.

What is Kombucha?

Kombučia yra sparčiai populiarėjantis neapdorotas natūralios fermentacijos arbatos gėrimas, turtingas probiotikais, organinėmis rūgštimis, virškinimo fermentais ir antioksidantais. Beieškodami naujų dalykų, dažnai pamirštame senus ir išbandytus. Taip nutiko ir su kombučia. Šis gėrimas, turintis daugiau nei 2200 metų istoriją, pastaruoju metu išgyvena tikrą renesansą. Gyvas kombučia gėrimas gaminamas gerųjų bakterijų ir mielių pagalba ir yra vartojamas bei vertinamas dėl savo probiotinių savybių. Tealure kombučia puikiai gali pakeisti gazuotus saldžius gėrimus, nes po fermentacijos gėrimas tampa natūraliai putojančiu, turi platų skonio pasirinkimą ir tik 3.6g/100ml cukraus.

What are the benefits of kombucha for our body?

  • Rich in probiotics that supply the gut with good bacteria.
  • It is rich in biologically active substances, such as polyphenols, which have antioxidant properties.
  • A great alternative to carbonated, low-vitamin drinks.
  • Tai yra nekaloringas gėrimas –  100 ml kombučios yra apie 30 kalorijų. 
  • Kombučia, ypač pagaminta iš žaliosios arbatos, gali padėti atsipalaiduoti bei nuraminti organizmą.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KOMBUČIA DĖŽĖ 12 vnt.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *