MATCHA SUPERFOOD LATTE

(1 customer review)

18.90

Ingredients: green matcha tea, shiitake mushrooms, baobab fruit powder, maca, coconut milk powder.

Amount - 100 gr. About 66 cups.

Free shipping on orders over 35 EUR!

Category:

Description

Matcha Superfood Latte

Matcha Superfood Latte yra energizuojanti matcha latte, papildyta natūraliais adaptogeniniais ingredientais: šitake grybų, baobabo vaisių, peruvinės pipirnės (maca) ir kokoso pieno milteliais. Šis japoniškos „Matcha“ mišinys puikiai  tinka tiems, kurie nori jaustis energingi ir pasimėgauti išskirtiniu latte stiliaus gėrimu namuose ar naujienų ieškančioje kavinėje.

Matcha Superfood Latte benefits:

Matcha žaliosios arbatos milteliai padeda susikaupti, suteikia energijos ir organizmą papildo gausybe antioksidantų. Nuo seno Japonijoje Matcha yra garbinama kaip ilgaamžiškumo ir meditacijos dalis. Adaptogeniniai šitake grybai suteikia gėrimui umami skonį ir, mokslinių tyrimų duomenimis, yra natūralus vitamino D šaltinis. Baobabo vaisių milteliai turtingi skaidulomis ir vitaminais, virš 3500 m virš jūros lygio auganti maca vietinių Peru gyventojų vartojama kaip energijos šaltinis, o kokoso pieno milteliai suteikia švelnią, kreminę tekstūrą. Sumaišius šiuos ingredientus kartu, gauname unikalų funkcinį tonizuojantį gėrimą.

Matcha Preparing Example:

Sumaišykite 2 šaukštelius Matcha Latte (3g), su 50 ml karšto vandens (80 laipsnių) ir įpilkite 250 ml karšto pasirinkto pieno (galite naudoti bet kurį augalinį pieną). Arba „Superfood Matcha Ice-Shake“: Į 250 ml stiklinę įdėkite ledo kubelių ir supilkite pasirinkto pieno iki viršaus. Įpilkite turinį į maišytuvą, įdėkite 3 arbatinius šaukštelius Matcha Latte ir plakite 30 sekundžių. Pasaldinkite medumi ar sirupu.

Daugiau Matcha produktų tokių kaip Ichigo Ichie Matcha, Oishii Matcha ir Matcha Rinkinys Pradedančiajam galite rasti here. 

1 review for MATCHA SUPERFOOD LATTE

  1. Matcha Superfood latte mišinys

    Labai skanus ir sveikas bei gražus žalias gėrimas gavosi su migdolų/kokosų pienu. Gavau kaip mėginuką dovanų prie užsakymo ir tikrai pirksiu pilną pakuotę. Noriu išbandyti dabar visus skonius. 🙂

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *