SINGLE TEA KOMBUČIA DĖŽĖ 3 vnt.

24.00

„Single Tea Kombucha“ – ypatingas „Tealure“ įkūrėjo Ernesto kūrinys. Tai riboto leidimo kombučios serija iš retų, šviežių, tiesiai iš smulkių ūkių atkeliavusių arbatų.

2021 m. Spalio mėnesio kalendorius:

Kombučia #1 

Wild Phongsaly Puerh. Iš laukinių arbatos medžių Laose gaminama Puerh arbata, kuri yra įsimintina dėl savo tamsiai rudų lapelių ir stipraus, pikantiško skonio su žemiškais ir medžių niuansais.

Kombučia #2

Yakubita Green. Yakubita Green yra 100% rankomis nuskinta ir pagaminta sencha žalioji arbata iš vienos arbatos veislės: Yabukita. Ši sencha turi gaivų augalinį skonį su salstelėjusiais jūros dumblių ir žolės niuansais.

Kombučia #3

Roasted Thai Oolong. Išskirtinė skrudinta ulong arbata, auginama apie 1400 m aukštyje, Chang Rai regijone, Tailande. Arbata pasižymi išraiškingu skrudintu skoniu, kuris derėdamas su gėliškomis natomis sukuria mūsų aromatingiausia Spalio mėnesio Kombučia.

Vieno butelio tūris – 750 ml.

Dėžę sudaro – 3 vnt.

Laikyti šaltai!

Kategorijos: ,

Aprašymas

SINGLE TEA KOMBUČIA DĖŽĖ 3 vnt.

Nuolatos tiesiogiai iš atokiausių arbatos ūkių mus pasiekiančios šviežios, ypatingo skonio arbatos savo savybėmis papildo skirtingus metų laikus. Taip pat, kuria nuotaiką ir sujungia Jus su meistrais, kurie pagamino šias arbatas savo mažuose ūkiuose.  Kiekvieną mėnesį iš šių arbatų fermentuojame riboto leidimo išskirtinio skonio kombučią, atrinkdami tris skirtingo skonio kombučios variantus Jūsų išskirtinėms progoms.

Single tea kombučia linija nėra maišoma su žolelėmis, vaisiais ar prieskoniais, nes kiekviena mūsų pasirinkta arbata turi unikalų skonį ir stilių, atspindi arbatos kilmę, derlių ir ūkininkų gamybos metodą. Arbatos auginimo ir gamybos procese atsirandantys skonio niuansai dar labiau išryškėja kombučios gamybos procese, mūsų gaminamam gėrimui suteikdami dar unikalesnį skonį.

Pirmoji šios kombučios fermentacija visada atliekama stikliniuose induose, o antroji fermentacija – šampano buteliuose, kur kontroliuojamas brandinimo procesas sukuria dar subtilesnius skonio niuansus. Kadangi naudojame retas, nedideliais kiekiais gautas arbatas, šios serijos kombučios yra riboto leidimo ir yra parduodamos tol, kol baigiasi atsargos. Kiekvieną mėnesį ankstesnė linija nutraukiama ir išleidžiami trys nauji skoniai, todėl kiekvienas leidimas yra unikalus ir vienetinis.

Daugiau asortimento rasite čia: Kombučia

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “SINGLE TEA KOMBUČIA DĖŽĖ 3 vnt.”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *